Střídavé výsledky mužů

13. 4. 2011 - Jan Louka, DiS.
Informace z basketbalu.

Muži:
TJ Slovan - BK REAL Roudnice n. L. 97:71 (20:16, 26:24, 27:17, 24:14). Snadná záležitost Slovanu, když soupeř nemohl na výhru pomýšlet snad ani minutu a v nevzrušené atmosféře zápasu oslavil i to, že neobdržel nepopulární „stovku“. Body: Schilling 17 (5x3), Voráček 16, Smrčka 14 (1x3), Buben a M. Doležal po 11, Lehroch 8, Šišulák 7, Ježek 6, J. Šimák 4, T. Doležal 3. Zápas s Roudnicí byl posledním domácím této sezony, proto je na místě ocenit podporu diváků, která i přes neúspěšné výsledky byla stále motivující, příkladná a na této úrovni zcela ojedinělá.
VSK Slavia TU Liberec - TJ Slovan 81:63 (20:20, 16:17, 22:14, 23:12). S nadějí na dobrý výsledek, znamenající možnost odpoutání se ode dna tabulky, odjížděl Slovan k odloženému zápasu do Liberce. Po vyrovnané první čtvrtině jsme neudrželi sedmibodový náskok z druhé části a nakonec to znamenalo vedení v poločase o bod. Po přestávce se obraz hry změnil o 180 stupňů, přišel i náš tradiční střelecký výpadek (13:0) a bylo rozhodnuto. Body: Voráček 13 (1x3), Lehroch 10, Smrčka 9 (1x3), Schilling 8 (2x3), Buben 8 (1x3), T. Doležal, J. Šimák a Vakulenko po 4, M. Doležal 2 a Boháč 1.

Žákyně:
BK Ústí n. L. - TJ Slovan 50:47, 56:45.

Starší minižákyně:
TJ Slovan - TJ Lovo Lovosice 76:18, 70:26.
Také odvetné zápasy nadstavby o 4. místo minižákyně dovedly s přehledem do vítězného konce.