Sportovní týden varnsdorfských klubů (10.2. - 17.2.2013)

18. 2. 2013 - Jan Louka, DiS.
Výsledky basketbalistů, fotbalistů a futsalistů z uplynulého týdne.

BASKETBAL

Muži TJ Slovan podlehli v hale Slunety Ústí n. L. 76:47 (38:26). Přesto zůstávají v tabulce druzí, ale právě Sluneta má zápas k dobru na juniorce BK Děčín.

FOTBAL

Další prověrkou FK Varnsdorf bylo střetnutí v Děčíně s FK Ústí s výsledkem 2:2 (1:1). Vyrovnání zajišťovali ve  40. minutě Martan z PK a v 87. minutě Breite. V Nymburce na přírodní trávě měl poté varnsdorfský klub dohodnutý duel s Viktorií Žižkov. Tu porazil 0:1 (0:1) a Martan navíc trefil z PK konstrukci branky. Branku dal Volf. Nyní ještě čeká áčko generálka se Spartou B a mistrovské duely jara zahájí 2. března v Mostu.

Zimním turnajovým utkáním dorostu U19 bylo také to víkendové s divizním Vilémovem (foto). Přes hodinu byla k vidění vyrovnaná partie, dorost zahodil několik šancí a v závěrečné dvacetiminutovce opět inkasoval až na konečných 0:5 (0:1). Branky hostů: Červeňák 3 (39., 70., 77.), Šťastný (85.) a Kurel (86.).  Tabulku průběžně vede Vilémov před Juniorem Děčín a Neštěmicemi, dorost je pátý.

FUTSAL

Bez bodu na domácím turnaji DeCe COMPUTERS Extraligy Ústeckého kraje zůstal celek JK Trans Varnsdorf B, což je veliké překvapení. Přesto dále drží šestou pozici, tedy střed tabulky.