Bratři Podrazilové jezdí opět cyklokros

26. 11. 2009 - Jiří Sucharda
V průběhu roku jsme informovali o mnoha skvělých výsledcích bratrů Podrazilů...

Ti cyklistické nádobíčko na zimu neodložili a účastní se Českého poháru v cyklokrosu TOI TOI Cup 2009 - 2010v kategorii Elite+U23, kde startuje zhruba padesátka nejlepších jezdců ČR. Dosud se odjelo šest závodů. V prvním z nich, v Mnichově Hradišti, jel jen Tomáš a přes zdravotní problémy si připsal do celkové klasifikace osm bodů za 23. místo. Ve Stříbře bratři nestartovali, v Podbořanech ano, ale oba nedokončili. V Kolíně byl Tomáš klasifikován na 22. místě (zisk osmi bodů) a Jirka dojel 27., za což získal čtyři body. Tam startoval v kategorii kadetů i Jiří Švorc a mezi třicítkou závodníků se umístil na 15. místě. Jen o příčku hůře pak skončil v Plzni a umístění mu vynesla 16 a 15 bodů do celkové klasifikace. Do konce roku se jedou ještě tři závody. Na čele nejprestižnější kategorie byla sportovní veřejnosti známá jména jako M. Bína, M. Zlámalík, P. Dlask,O. Bambula či Z. Mlynář.