Áčko zatím nevyhrálo, dorost válí

12. 9. 2008 - Jiří Sucharda
Muži prohráli v Písku s nováčkem soutěže 2:1, když vedli 0:1 a Martin Vaňák chytil penaltu.

Vedoucí gól dal Eduard Formáček (20 let), posila z Bohemians 1905. Do Kotliny přijel Vyšehrad a domácí toužili po první výhře. Soupeř od 12. minuty vedl, ale po přestávce a rohovém kopu Jardy Jordáka ve 49. se hlavou trefila další nová letní akvizice v týmu Lukáš Jakubovský (19) hostující rovněž z Bohemians 1905. Na béčku Mladé Boleslavi (trénuje jej Josef Hloušek) Slovan remizoval 0:0 a nyní v neděli jej čeká doma Králův Dvůr od 17.00.

Starší dorost měl skvělou domácí divizní premiéru proti Podolí Praha. Sice prohrával, ale do poločasu srovnal a pak přidal další čtyři branky. Výsledek 5:1, dvakrát se trefili Patrik Bandas a Petr Mauder, jednou Tomáš Novák. K derby utkání zajížděl do Děčína proti Junioru. Výsledek 0:0 trenér Franta Dužár m.j. okomentoval: „Nějaké šance jsme měli, ale myslím, že remíza je spravedlivá.“

Kvalitu i konstruktivní připomínky mohou příznivci nyní sdělovat v sekci NÁVŠTĚVNÍ KNIHA. Nevhodné, urážející a podobné příspěvky nebudou zveřejňovány. V nabídce je i nový propagační materiál fotbalového klubu SK Slovan pro příznivce. Nabízené suvenýry jsou k dostání v PO až PÁ v IC REGIA a.s na Národní ulici vedle ČSOB nebo v Bufetu na stadionu v Kotlině po celý týden.