Sportovní víkend varnsdorfských klubů (3.-4.11.2012)

6. 11. 2012 - Jan Louka, DiS.
Varnsdorfský víkendový sport přinesl z úspěšných výsledků výhru áčka FK, dvou žákovských týmů FAŠV U13 a ve dvou ze čtyř utkání vítězství volejbalistek TJ Slovan. Ostatní týmy odešly ze sportovních kolbišť se svými soupeři poraženi.

FOTBAL

Podařio se! FK Varnsdorf prodloužil sérii vítězných zápasů v řadě na tři a porazil v Kotlině FC MAS Táborsko 4:1 (3:0), čímž se posunul na 5. místo druholigové tabulky. Branky: 16. Schubert, 25. Kotiš (PK), 44. a 58. (PK) Martan – 80. Dobal.

V utkání s největším aspirantem postupu do extraligy dorostu U19 prohrál varnsdorfský celek v Jablonci n. N. 5:2 (2:1), když inkasoval tři branky v posledních deseti minutách hry. Góly host v 39. Honců a v 57. Kučera

Liga dorostu U17, U16: FAŠV U17 - MFK Chrudim 1:2, FAŠV U16 - MFK Chrudim 1:2; Liga žáků U13, U12: FAŠV U13 - FK Litvínov 11:9, FAŠV U13 - FK Litvínov 3:10.

FLORBAL

Ve sportovní hale se hrály po oba dny víkendu zápasy Liberecké ligy florbalu. Domácí SK Paintball nebyl úspěšný a prohrál s TJ Koberovy 9:15 a s SFBK Frýdlant 8:10.

VOLEJBAL ŽEN

TJ Slovan A – Jiskra Nový Bor A 2:3, 3:2, ŽEN TJ Slovan B - SK ToRiK Doksy 2:3, 3:2

Domácí ženy předvedly proti oběma soupeřkám zodpovědný výkon. V prvních utkáních pouze nezvládly 5. set. Druhá utkání téměř jako přes kopírák, ale s lepším výkonem v pátém setu. Po oba dny byl v sokolovně k vidění pěkný volejbal.

STOLNÍ TENIS

Hráči TJ Slovan Varndorf A se po postupu do KP nedočkali výhry ani v dalším zápase a odešli poraženi v domácím prostředí herny TS Varnsdorf s ASK Lovosice A 6:12. Body v jednotlivých utkáních zapsali L. Žatečka 2, L. Žítek, P. Šimek a V. Chlan.