Podzimní hry ovládlo gymnázium

14. 11. 2011 - Jan Louka, DiS.
Letošní hry varnsdorfských škol byly zakončeny ve SH florbalem, po kterém proběhlo i závěrečné vyhodnocení (atletika, fotbal, florbal).

Letošní hry varnsdorfských škol byly zakončeny ve SH florbalem, po kterém proběhlo i závěrečné vyhodnocení (atletika, fotbal, florbal).
Ve výborné divácké kulise své kroky a míček k vítězství dovedli žáci Gymnázia Varnsdorf, druhým místem překvapila ZŠ Seifertova, ta jediná dokázala uhrát s vítězem turnaje remízu. Třetí byla ZŠ náměstí, čtvrtá ZŠ Edisonova. Mezi dívkami dominovalo také Varnsdorfské Gymnázium, které soupeřkám nedalo šanci. Druhá skončila ZŠ Edisonova, třetí ZŠ náměstí a čtvrtá ZŠ Seifertova. Turnaj rozhodoval Petr Blecha.
Celkové pořadí škol pak dopadlo takto (chlapci i dívky): 1. Gymnázium Varnsdorf 9, 2. ZŠ náměstí 15, 3. ZŠ Edisonova 16, 4. ZŠ Seifertova 20. Pořadatelem všech turnajů byla ZŠ náměstí, která celou soutěž uskutečnila v rámci grantového programu města Varnsdorf.